Łatwy zwrot towaru
Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu
14
dni możesz zwrócić ten towar bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na zwrot
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu
14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczne.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane sa przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania od nas paczki zwrotnej.
Legginsy damskie Runner Leggins marki Gatta, idealne do biegania.
Legginsy treningowe do biegania oraz innej aktywności sportowej. Wykonane z bardzo dobrej jakości dzianiny syntetycznej z dodatkiem elastanu o właściwościach oddychających. Duża elastyczność dzianiny, anatomiczny kształt oraz płaskie szwy zapewniają maksymalną swobodę i precyzję ruchów podczas wzmożonej aktywności fizycznej. Siateczkowy panel wentylacyjny z tyłu kolan pomaga jeszcze lepiej odprowadzać wilgoć na zewnątrz. Suwaki w tylnej okolicy kostek lepiej dopasowują legginsy do sylwetki, a odblaskowe srebrne znakowania zwiększają bezpieczeństwo podczas wieczornych biegów. Dodatkowo z tyłu pasa legginsy posiadają małą, praktyczną kieszonkę zapinaną suwakiem.
- Płaskie szwy.
- Siateczkowy system wentylacji.
- Szeroki pas.
- Kieszonka zamykana suwakiem.
- Suwaki na dole nogawek.
- Elementy odblaskowe.
- Przednia część: 84% Poliester, 16% Elastan.
- Wewnętrzna część: 85% Poliester, 15% Poliester.
Parametry techniczne:
Kolor: | Black |
Opinie użytkowników